021-88210872
info@pamchal-agri.com
کشاورزی پامچال - تلفیق فناوری و کشاورزی

درباره ما

صفحه اصلی » درباره ما
 

درباره ما

کشاورزی پامچال متشکل از دو بخش کشاورزی و پرورش ماهی وارد عرصه تولید شده است. در حال حاضر20 نفر پرسنل در بخشهای مختلف این مجموعه مشغول به فعالیت می باشند.

بخش زراعی با 10 هکتار اراضی در طول 5000 و عرض جغرافیایی 2000 و با در اختیار داشتن تعداد 4 کارشناس و 6 کارگر دائم که در فصول برداشت محصول به حدود 30 نفر بالغ میگرد و بعنوان بخشی مجزا در مجموعه پامچال فعال می باشد. این بخش با اولویت قراردادن تولید زعفران در مساحتی بالغ بر10000 متر مربع، تولید گل آنتوریوم در مساحتی بالغ بر 5000 متر مربع گل خانه صنعتی و قابل افزایش تا 25000 متر مربع و تمام اتوماتیک، تولید انگور در واریته های مختلف، نهالستان سرپوشیده در مساحتی بالغ بر 400 مترمربع بوده که برای تولید نهال های مختلف تجهیز گردیده و مشغول فعالیت می باشد. علاوه بر تولیدات مذکور واحد پرورش ماهی قزل آلا با ظرفیت 20 تن در سال و قابل افزایش تا 80 تن نیز در این مجموعه فعال می باشد که سهم قابل توجهی از تولید منطقه را در رقابت با سایر تولید کنندگان ماهی قزل آلا به خود اختصاص داده است و در آینده ای نزدیک قصد دارد نسبت به تولید بچه ماهی در سالن های بهداشتی اقدام نماید.

همچنین مجموعه کشاورزی پامچال با بهره گیری از کارشناسان مجرب و با در اختیار گرفتن آزمایشگاه های مجهز اقدام به کشت سلولی واریته های انگور نموده است که در نوع خود بی نظیر می باشد.

شعار ما:

تمــامی مدیــران و کـارکنــان کشاورزی پامچال با شــعـار  " کیفیت در کنار نوآوری" تعهد خود را در ارتباط با شناسایی، ارزیابی و کنترل مخاطرات مرتبط با ایمنی مواد غذایی اعلام و با رعایت و اجرا کلیه قوانین استاندارد های ملی و بین المللی در فرآیند تولید و بسته بندی می کوشد تا به آن جامه عمل بپوشاند .

بنابراین نگرش ما ( همه کارکنان) آنست که محبت و عشق خود را در تولید محصول بکار گرفته و با تولید و بسته بندی محصولاتی با کیفیت و زیبا و عرضه آن به مشتریان محترم، این محبت و عشق را به آنان هدیه کنیم .


تست